Hotel PELIKAN

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Tř. Vítězství 197, Mariánské Lázně 35301

Dvoupatrová budova Hotelu Pelikán se nachází v Mariánských Lázních, v části Hamrníky. Disponuje 22 pokoji v hlavní budově a dalšími třemi pokoji v přilehlé depandanci. K dispozici jsou též 2 bezbariérové pokoje. Za drobný poplatek je možné se v hotelu ubytovat s vaším psím doprovodem. Hosté mohou navštívit i hotelovou restauraci, která nabízí pokrmy české a minutkové kuchyně. Hotelové prostory jsou zdarma pokryty bezdrátovým připojením na internet. Hotel přijímá platby pouze v hotovosti a nabízí vlastní soukromé parkoviště, které je hostům zdarma k dispozici.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Hotel PELIKAN On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Vyberte si z 7 pobytových balíčků nabízených v Hotel PELIKAN

Hotel PELIKAN Pokoje

Hosté Hotelu Pelikán se mohou ubytovat v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Dvoulůžkové pokoje nabízí manželské i oddělené postele. V nabídce jsou též dva bezbariérové pokoje umístěné v přízemí hlavní budovy. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a toaletou, televizí a telefonem. Hostům je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení na internet. Hotel Pelikán nabízí též široký výběr masáží a procedur, u kterých mohou hosté relaxovat.

Hotel PELIKAN Gastronomie

Chutná bufetová snídaně je pro hosty připravena denně v čase od 8:00 do 10:00 hodin. Na základě předchozí dohody je možné si v hotelu objednat stravování formou polopenze. Hotelová restaurace je otevřena po celý den. V době oběda je možné využít výhodné nabídky denních menu. Hosté si mohou též objednat speciality ze stálého jídelního lístku. Zde figurují pokrmy tradiční české kuchyně, ryby a čerstvé saláty.

Hotel PELIKAN Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Hotel PELIKAN Dostupnost

Hotel Pelikán se nachází na jihu Mariánských Lázní, v části Hamrníky. Autobusová zastávka Hamrníky je vzdálená jen 150 metrů od budovy hotelu. Severně odsud se ve vzdálenosti 1,5 kilometru nachází vlakové a autobusové nádraží. Hosté přijíždějící do města autem jej mohou pohodlně a bezplatně zaparkovat na soukromém parkovišti hotelu.

Hotel PELIKAN Okolí

Mariánské Lázně patří k nejnavštěvovanějším lázeňským městům u nás. Novobarokní litinová kolonáda pochází z roku 1889 a nabízí bohatou dekorativní výzdobu. Návštěvníci zde mohou ochutnat pramen Křížový, Karolinin a Rudolfův. Jedna z nejslavnějších atrakcí města, zpívající fontána, je umístěna přímo před kolonádou. Nerezová stavba s průměrem 18 metrů nabízí hudební produkci každou lichou hodinu. Ve večerních hodinách je hudba doplněna též o světelné efekty a barevné osvětlení.

Hotel PELIKAN

Tř. Vítězství 197, Mariánské Lázně
Zobrazit celou mapu